Etkinlik Hakkında

Farklı müzik türlerine getirdiği kendine özgü yorumu ve şarkı sözü yazarlığıyla başarılı bir kariyer süren Göksel, 6 Nisan’da Hayal Kahvesi Samsun’da

Güçlü ve renkli sahnesi ile her zaman hafızalarda yer eden performanslar sergileyen Göksel; yeni şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne seslendireceği unutulmaz şarkılardan oluşan benzersiz bir repertuvar ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

12 Mayıs 2017 günü Göksel’in yeni şarksı ‘Tam Da Şu An’ Avrupa Müzik etiketiyle bütün dijital platformlarda yayınlandı. İlginç tarzıyla dikkat çeken şarkı aynı zamanda sene sonunda yayınlanması planlanan Göksel albümünün de müjdecisi oldu.

İlk günden beri müzik listelerin üst sıralarında yer almayı başaran Göksel, kariyeri boyunca yayınladığı 9 albüm ve aldığı sayısız ödülle, izleyicisini büyülemeye devam ediyor.

Göksel konseri, 6 Nisan Cuma günü saat 22.30’da Hayal Kahvesi Samsun şubesi’nde sahne alacak. Biletler biletix üzerinden satışa sunuldu. Bilet fiyatı ise 56.50 TL olarak belirlendi.

Mekanda 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Organizasyon şirketi uygun görmediği kişi veya kişileri bilet ücretini iade ederek konser alanına almama hakkına sahiptir.