Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Sesini duyurmasıyla Türkiye’de en iyi çıkış yapan grup unvanına sahip Gripin Türk Rock müzik ile 20. yılını devirirken Gökcan Sanlıman ile birlikte Bayhan Prodüksiyon aracılığıyla 7 Aralık 2021 Salı akşamı Atakum Sanat Merkezi Sahnesi’nde konser vermeye hazırlanıyor.

Etkinlik Kuralları

  • Sağlık Bakanlığı tarafından alınan yeni tedbirler kapsamında; 6 Eylül tarihinden itibaren konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere sadece aşı takvimini tamamlamış, hastalık geçirmiş ancak bağışıklık kabul edilen süreyi aşmamış veya etkinlik saatinden en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif sonuçlu PCR testi olanlar katılabilecektir.  Aşı olmayan, hastalığı geçirmemiş veya hastalığı geçirmesinin üzerinden bağışıklık kabul edilen süreyi aşmış veya negatif sonuçlu PCR testi olmayanlar etkinliklere giriş yapamayacaktır. 
  • Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
  • Tüm katılımcıların HES Kodu yanında bulunmalıdır.
  • Katılımcılar/izleyiciler alana girerken maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır.
  • Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacaktır.
  • Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
  • Organizasyon firması, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

Gripin, 1999 yılında Süreyya Birol Namoğlu ve Evren Gülçığ birlikte kurdukları müzik grubuna Gripin adını verdi. 2000 yılında İlker Baliç, 2001 yılında Murat Başdoğan ve 2002 yılında Arda İnceoğlu'nun gruba katılmasıyla birlikte 2004 yılında ilk albümleri olan "Hikayeler Anlatıldı" albümü yayınlandı.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/gripin-gokcan-sanliman-konser-biletleri-samsun/2103322 adresinden veya Atakum Sanat Merkezi gişelerinden alabilirsiniz.