Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Tiyatro-sinema-dizi oyuncusu Hakan Gerçek, Cemal Süreya şiirlerinden yola çıkarak hazırladığı Üstü Kalsın adlı oyunla Samsun’da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor

Sayısız tiyatro oyununda yer alan Hakan Gerçek, Ruhsar, Bir Dilim Aşk, Ezel, Suskunlar, Kış Güneşi dizilerinde yer aldı. Son olarak Kalp Atışı diziyle erkana gelen Gerçek, Üstü Kalsın adlı oyun için Samsun’a geliyor.

BENİ ÇOK HEYECANLANDIRIYOR

Oyunla ilgili açıklama yapan Hakan Gerçek, “Samsun’da ve yaptığı turneler ile Türkiye çapında 20 yıldır çok düzgün işler yaptığına inandığım Düşevi Oyuncuları’nın kurmuş olduğu Düşevi Sanat Merkezi davetlisi olarak Samsun’a geleceğim. Gerçek tiyatro ve şiir severlerle buluşacak olmak beni çok heyecanlandırıyor. Umarım Samsun’da bulunan izleyicilerimize lezzetli bir oyun sunarız. Bu günlerde sanata sarılmak ve tiyatronun o büyülü, eğlenceli ve düşündürücü dünyasının içine dalmak herkese iyi gelecek” dedi.Oyun, Lovelet AVM ve Özel Ezgililer Eğitim Kurumları katkıları ile 15 Aralık saat 20.00’de Lovelet AVM Sahnesi’nde gösterime girecek. Oyunun bilet ücreti 40 TL. Biletler ise Düşevi Sanat Merkezi (Gazi Cd. Menekşe Çiçekçilik Arası) gişesinde alınabilir ya da 0 362 233 33 26 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.