Etkinlik Hakkında

Her sezon konserlerinde farklı bir içerik, görsel şov ve hikaye barındıran Hayko Cepkin, Sheraton Grand Samsun’da hayranlarıyla buluşuyor

Not. Duyuru | Daha evvel Sheraton Grand Samsun Otel’de düzenlenmesi planlanan Hayko Cepkin konseri, 3 Mart Cumartesi günü saat 20.00‘da Samsun Salon Neco‘da gerçekleşecektir.

DMC etiketi ile yayınladığı son albümü “Beni Büyüten Şarkılar, Vol.1”le de büyük başarı yakalayan Hayko Cepkin, Samsun’da hayranlarıyla buluşacak. Hayko CepkinSheraton Grand Samsun‘da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. “Sakin Olmam Lazım”,  “Tanışma Bitti”,  “Sandık” ve “Aşkın Izdırabını…” albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye’de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, son albümü “Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” konserlerine devam ediyor! 2016 yılının ocak ayında DMC etiketiyle çıkardığı “Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” cover albümü, Hayko Cepkin‘in çocukluğundan gelen unutulmaz şarkıların kendine has düzenlemeleriyle yeniden karşınızda! Hayko Cepkin, 3 Mart Cumartesi günü saat 20.00‘da Sheraton Grand Samsun‘da sahne alıyor. Biletler biletix’te satışa sunuldu. 56 TL’den satın alabilirsiniz. 18 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına anne veya baba refakatinde girebilirler. Belirtilen saat kapı açılış saatidir. Etkinlik düzeni ayaktadır. Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.