Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Heyecan dolu bir tiyatro deneyimi için Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan “Hiç Kimsenin Öyküsü” oyununa hazır mısınız?

Büyük Oyun kategorisinde yer alan bu yapıt, yazar Baki Erdi Mamikoğlu’nun kaleminden çıkma ve Levent Aras’ın yönetmenliğinde izleyiciyle buluşacak. İki karşıt tarafta savaşmış olan asker, barış ilan edilmesinin ardından evlerine dönerken bir tren vagonunda karşılaşırlar. Ancak, aralarında büyük bir çatışma ve hesaplaşma başlar. Bu sert mücadele ve hesaplaşmanın sonu nereye varacak? İzleyicileri bekleyen sürprizler ve duygusal yolculuklarla dolu bir oyun sizi bekliyor.

Oyunun süresi 1 perde ve 1 saat 10 dakika olarak planlanmıştır. Heyecan verici hikayesi ve etkileyici performanslarıyla bu oyun, seyircilere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Eğer siz de gerilim dolu anlar yaşamak, derin düşüncelere dalmak ve tiyatro sanatının büyüsüne kapılmak istiyorsanız, 19 Mart Salı ve 20 Mart Çarşamba günleri için planlarınızı yapın ve bu muhteşem oyunu kaçırmayın!

Biletler şimdi satışta! Hemen yerinizi ayırtın ve heyecan dolu bir tiyatro deneyimi için hazırlıklı olun. Unutulmaz bir geceye hazır olun!

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tr-tr/tiyatro/hic-kimsenin-oykusu-dt