Etkinlik Hakkında

“Hijyenik Aşklar düşündürücü tiyatro eseri, 12 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olup, 95 dakika sürecek olan 2 perdelik bir performansla sahnelenecek.

“Hijyenik Aşklar” oyununda, günlük hayatın sıradanlığında sıkışıp kalan yalnız kahvaltılar, yağsız beyaz peynir tadında ilişkiler ve sevmeyi seven insanların hikayeleri ele alınıyor. Kalabalık gecelere duyulan özlemin, el ele yürüyüşlerde yağmur yağması arzusunun ve yağmurun aşka dönüşen etkisinin işlendiği bu oyunda, izleyiciler duygusal bir yolculuğa çıkacak.

Oyunda, hijyene önem vermeden yaşanan ilişkiler ve beyaz çarşafların üzerindeki lekelerin aşklarımızın haritaları olarak görüldüğü bir dünya anlatılıyor. Hangi ilişkinin kendimizi, hangisinin ise yavru vatanı temsil ettiğini bu haritalar üzerinden anlıyoruz. Bu derin ve anlamlı metaforlarla dolu oyun, izleyicilere sevgi, aşk ve ilişkiler üzerine düşündürücü mesajlar sunacak.

26 Temmuz Cuma akşamı saat 20:00’de Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sahnelenecek olan bu özel tiyatro oyununu kaçırmayın.

Bilet almak için buraya tıklayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.bubilet.com.tr/samsun/etkinlik/hijyenik-asklar-oyunu