Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

HiraiZerdüş, 24 Kasım’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sevenleri ile buluşuyor…

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni toplayan sanatçı “Hiraizerdüş” 24 Kasım 2023 Cuma günü saat 20:30’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde!

HiraiZerdüş mahlasıyla sahne alan kimliğini ve yüzünü gizli tutan sanatçı Besteci, yazar, şair ve şarkıcı dinlemeleri milyonları aşan eserlerin sahibi aynı zamanda 3 kitabı bulunmaktadır. Elya – çok güzel tükendik – topla yüreğini gidelim kitaplarının yazarı olan sanatçımız bu eserleriyle çok daha fazla geniş kitlelere ulaşmıştır. Şarkılarında hepimizin sorunlarına şarkılarıyla derman olandır HiraiZerdüş. Üniversite şenlik meydanlarından, koridorlarından, prova salonlarından doğan arkadaşlıklarına bir de “Şarkılar yapalım, çalalım ve her yerde söyleyelim” gibi basit bir hayali ekleyenlerin ete-kemiğe bürünmüş hali.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

"Hiraizerdüş" mahlası ile tanınan yazarın gerçek ismi ise Hakan Bozdağ'dır. Artvin Şavşat doğumlu olan Hiraizerdüş çocukluğunu Arhavi'de geçirdi. Besteci, yazar, şair ve şarkıcıdır. Şiraz ve Şam bölgelerinde üç sene fen üzerine eğitim aldı. Burada kendisine "kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer" manasına gelen hiraizerdüş ismini takmıştır. İbranice, Farsça, Kürtçe ve bunlara bağlı türeyen lehçelerde eserler yazmakta ve zaman zaman okumaktadır. HiraiZerdüş'ün ilk kitabı Elya olmuştur.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/2MF16/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Konser başladıktan sonra salon seyirci alınmayacaktır.
• Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
• 8 yaşından küçükler giremez, büyükler bilete tabidir.