Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, 18 Şubat Cumartesi günü saat 17.00’da Piazza AVM’de Vernel Max Soft & Oils’in Güzellik ve Bakım Günleri’nde olacak 

Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde 11-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “Vernel Max Soft & Oils Güzellik Bakım Günleri” kapsamında İvana Sert 18 Şubat Cumartesi günü saat 17.00’da söyleşisi yanı sıra Samsun’un en bakımlı 10 kadınını seçecek.

Samsun Piazza Alışveriş Merkezi içinde kurulan stantta “En bakımlı” hali ile fotoğraf çektiren kadınlar, fotoğraflarını #enbakimlibenim hashtagi ile sosyal medyada paylaşarak yarışmaya katılacak. İvana Sert, “En Bakımlı Benim” diyerek sosyal medyada paylaşım yapan tüm kadınlar arasından seçim yaparak seçilen kadınlar ile güzellik, bakım, moda ve stil konusunda sohbet edip tavsiyelerde bulunacak.

Ivana Sert’in seçtiği Samsun’un en bakımlı kadınları çamaşır makinası, ütü, 100 TL’lik hediye çeki ve Vernel Giysi Bakım Setlerinin de sahibi olacak.

11-18 Şubat tarihleri arasında Samsun Piazza AVM’yi ziyaret eden kadınlar, satın aldıkları Vernel Max Soft & Oils ürünü göstererek söyleşiye katılmak için VIP bilet kazanacak.