Etkinlik Hakkında

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gençlik Topluluğu’nun 4 düzenlediği Gençlik Kültür Kapsamında gerçekleşecek etkinlikte Ünlü moda ikonu Televizyon yapımcısı Ivana Sert ile, Katılımcılar Ile ettik Sanat Festivali ettik “moda” Üzerine Bir Söyleşi gerçekleştirecek ….

Mekan:  OMÜ Atatürk Kongre Kültür Merkezi A.Ş.

Tarih:   28 Nisan Pazartesi

Zaman:  14.00


Ivana Sert (Ivana Smiljkovic; 25 Ekim 1979), özellikle Türkiye’de tanınan Sırp-Türk Televizyon kişiliği, sunucu, stilist, moda tasarımcısı, Bayan Belgrad Tescilli manken mi, kadını, Girişimci, nadiren Oyuncu yazardır ettik. Kendisiyle SIM Express Delos taşıyan Ivana Sert markasının Kurucusu baş tasarımcısı income Sert ile, Show TV’nin Bugün Ne Giysem ettik? Adlı programında 2010 yılından Beri Jüri Üyesi Olarak Yer almasıyla Yaygın Olarak tanınmaktadır.

Ivana Sert, modellik kariyeri Öncesi six yaşına değin piyano üzerinde balya okumuştur ettik. Uzun Yıllar yasadigi Belgrad’ta Düzenlenen güzellik yarışmasında Birinci Olarak Bayan Belgrad’ın unvanını alan Sert, 1990’lı yıllarda Yugoslavya Bayan Miss Globe International, Gibi yarışmalara katılmıştır ettik. 2002 yilinda Türkiye’ye merhum Is adami Mehmet Sert’in oğlu income Sert Holding Yönetim Kurulundan BASKANI Yurdal Sert Ile 2004 yilinda Çubuklu, Beykoz’da dünya Evine GİRMİŞTİR ettik tanıştığı yerleşerek, İstanbul’da. Bu evliliğin ARDINDAN Türkiye sosyetesinin Tanınmış Çiftleri arasına Katılan Ivana Amerika gösteren Birleşik Devletleri’nin üyesiydi eyaletine Bagli Los Angeles Şehrinde Dünyaya Gelen Kayon Ateş Adinda Bir Oğulları vardir Yurdal Sert’in 31 Ekim 2006 tarihinde ettik.

Kendisinin moda anlayışına İthâfen Medya Tarafından Gerçekleştirilme verilen İkoncan lakabı Ile Adını İngilizce Türkçe bilmektedir ettik yıllarca Çeşitli şekillerde Duyuran Ivana Sert, Sırpça,.

Kendisi 2011 yilinda Yok Boyle Dans Adlı Yarışmaya katılmıştır İKİNCİ haftada üzerine geçirdiği Bir ​​sağlık problemi nedeniyle, doktor tavsiyesi uzerine, yarışmadan A.Ş. çekilmiştir.

2012 yilinda Ivana Sert, Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya dizisinin Otuz Dördüncü bolumunde Konuk Oyuncu Olarak Yer Almış Kendisini canlandırmıştır ettik. Göster TV’nin En Büyük Göster Adlı programının sunuculuğunu da üstlenen Sert’in tip Kitabı Bizimlesin yine 2012 yilinda piyasaya çıkmıştır. Çeşitli Fotoğraflarla zenginleştirilmiş met kitap, moda ve güzellik Üzerine Tüyolar verme amacı gütmektedir ettik.