Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Genç komedyen Kaan Sekban, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

“Plaza hayatından cast ajanslarına dünyanın en saçma yolculuğuna hazır mısınız? 10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk şovları bir adım öteye taşıyarak seyirci karşısına çıkıyor ve plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar kendine has üslubuyla saçmalıyor.”

Sanatçılar Hakkında Bilgi

Kaan Sekban, 18 Ocak 1983'te Semiramis ve Kurtuluş Sekban çiftinin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi'nde, yüksek lisansını ise Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Garanti Bankası'nda on yıl çalıştıktan sonra beklediği terfiyi alamayınca görevinden istifa etti. Daha sonra oyuncu olmak için atölyelere katıldı ve bir müzikalde rol aldı. Evinde çektiği ve kurumsal hayatı hicvettiği skeçlerle ünlendi. Tebrikler Kovuldunuz! adlı kitabı Haziran 2017'de yayımlandı. Bir derginin okuyucu anketinde "yılın en iyi liderlik kitabı" seçildi. Sekban daha sonra Kaan Sekban Saçmalar adlı tek kişilik sahne gösterileri yapmaya başladı.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/2GFY0/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir.
• Etkinlik alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Etkinlik başladıktan sonra alana seyirci alınmamaktadır. Geç kalan izleyiciler için bilet iadesi yapılmamaktadır.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları
• Etkinlik alanına ateşli silahlar, yanıcı, patlayıcı, parlayıcı (*deodorant, *sprey, *parfüm, vb. gibi), kesici, delici, bereleyici, saldırı ve savunma amacıyla olmasa bile fiilen saldırı ve savunmada kullanılmaya elverişli (kask, kamp sandalyesi, selfie çubuğu, tripod, pantolon zinciri vb.) her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
• Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.