Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Ünlü sunucu Saba Tümer’in de rol aldığı “Kadın Aklı Erkek Aklı” isimli tiyatro oyunu, Samsun’da sahnelenecek…

Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikayesi; Aynı gezegende yaşamamıza rağmen neden bu kadar farklıyız? Bütün suç kromozomlarda mı? Kadın ve erkek konuşurken neden frekanslar farklı titreşiyor, iletişim sistemi çöküp aradığımız kişiye şu anda ulaşılamıyor cevabı alıyoruz? Kadın konuşuyor, erkek anlamıyor. Erkek konuşuyor, kadın anlamıyor. Yoksa biz aynı dili mi konuşmuyoruz?Her şeye rağmen Tiyatro Ak’la Kara erkekler ve kadınlar hakkında konuşmaya, konuşurken güldürmeye devam ediyor…Saba Tümer, Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı ve Savaş Özdural sahnede bir araya geliyor, bu karmaşayı yaşıyor, size de eğlenmek kalıyor. Ama kahkalarınızı çok uzatmayın, bir sonraki espriden mahrum kalmayın.21 Aralık Perşembe günü, saat 20.30’da ‘Kadın Aklı, Erkek Aklı‘ tiyatro oyunu; Usta oyuncuların ve ünlü isimlerin yer aldığı yetişkin komedi oyunu ‘Kadın Aklı, Erkek Aklı’ Samsun BB Atakum Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Kadınlar ve erkekler aynı dili mi konuşuyor? “Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikayesi; Aynı gezegende yaşamamıza rağmen neden bu kadar farklıyız? Bütün suç kromozomlarda mı? Kadın ve erkek konuşurken neden frekanslar farklı titreşiyor, iletişim sistemi çöküp aradığımız kişiye şu anda ulaşılamıyor cevabı alıyoruz? Kadın konuşuyor, erkek anlamıyor. Erkek konuşuyor, kadın anlamıyor. Yoksa biz aynı dili mi konuşmuyoruz?”Oyuncular: Saba Tümer, Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı, Savaş Özdural.

Kadın Aklı, Erkek Aklı, 21 Aralık Perşembe günü saat 20.30’da Samsun BB Atakum Sanat Merkezi’nde izlenebilir. Biletler; tam 67,50 TL ve öğrenci 47,50 TL olarak biletix.com internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Yazan-Yöneten: Savaş ÖzduralYön. Yrd.: İlker Güler– 8 yaş ve üzeri bilete tabidir. 8 yaş altı etkinliğe katılamaz.- Pdf bilet uygulaması vardır. Biletinizi yazdırmayı unutmayınız.- Etkinlik belirtilen saatte başlayacaktır. – Salona profesyonel kayıt cihazları alınmayacaktır.- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.