Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Bikoşu Festival Ajansı ve Atakum Belediyesi’ nin iş birliğiyle, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri’nin, Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası’nın, sektörel diğer sivil toplum kuruluşların destek ve katkılarıyla hazırlanan Samsun Pet & Kid Fest 2022 – 2. Evcil Hayvan ve Çocuk Festivali bu yıl festival heyecanını Samsun’un kalbi Atakum Türkiş’de yaşatacak. Haziran ayında gerçekleşecek festival; bebek ve çocukları, evcil hayvanları, hayvanseverleri ve hayvan sahiplerini, ebeveynleri ve yetişkinleri, evcil hayvan ve çocuk sahibi olmaya hazırlanan kişileri bir araya getirecek. Çocuk & pet ürün ve hizmetleri üreten global, ulusal markalar ve yerel işletmeler stant açarak ziyaretçilerle buluşacak. Markalar, alışveriş, eğlence, bilgi, atölye ve oyunların bir arada olduğu, eş zamanlı olarak birden fazla sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmenin heyecanını yaşayacağımız Karadeniz’in tek ve en kapsamlı festivaline herkesi davet ediyoruz.

Karadeniz’in en kapsamlı ve profesyonel tek evcil hayvan ve çocuk festivali olması sebebiyle, global, ulusal markaları ve yerel işletmeleri bir arada bulabileceğiniz, bilgi almak, danışmak, alışveriş, eğlence, bebek ve çocuklarınız için eğitici ve eğlenceli onlarca etkinliğe katılmak ve birlikte açık havada atölyelerde ve oyun alanlarında, sahne etkinlikleriyle eğlenirken, çocukları evcil hayvanlarla bir araya getirmenin yanı sıra festivale özel firma-marka kampanya ve indirimlerinden, promosyon ve hediye ürünlerden faydalanabilirsiniz. Evcil hayvanınız ve bebek-çocuğunuz için alanında uzman marka-firma yetkililerinden, alanında uzman profesör ve veteriner hekimlerden, stantlar, söyleşi ve konuşmalar aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Pet mama, aksesuar ve hizmetleri, bebek-çocuk ürünleri ve hizmetleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı tek bir yerden ve bol şeçenek arasından karşılayabilirsiniz.

Festival 23-24-25-26 Haziran 2022 tarihlerinde Samsun Atakum Kent Meydanı’nda ( Türkiş’te ) gerçekleşecektir. Festival alanı 4 gün boyunca sabah saat 10.30 da ziyaretçilere açılacaktır. Ulaşım seçenekleri ve festival alanının konumu için hemen aşağıdaki linke tıklayabilir, Ulaşım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Festival biletleri passo.com.tr’de, Samsun bilet satış noktalarında ( 56’lar QR Kafe, Çiftlik Münevver Kafe, Türkiş 4 Mevsim Kırtasiye, Körfez-OMÜ Eflatun Kitap Kafe ) ve festival alanı giriş kapısında satılacaktır. Bilet fiyatları 15 TL’ dir ve 14 yaş altı çocuklara giriş ücretsizdir. Evcil dostlarımız ve çocuklarla birlikte eğlenceyi kaçırmayın…

  • Genel Giriş Fiyat: ₺18,00
  • Askıda Bilet Projesine Katılım_10 Adet Fiyat: ₺163,00
  • Askıda Bilet Projesine Katılım_25 Adet Fiyat: ₺407,00
  • Askıda Bilet Projesine Katılım_50 Adet Fiyat: ₺814,00

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/samsun-pet-kid-festivali-bilet-atakum-kent-meydani-samsun-passo/3213322 adresinden bilet satın alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

- 14 yaş altı çocuklar ve evcil hayvanlar için festival alanına giriş ücretsizdir.

- Satın alınan biletlerin iadesi yapılmayacaktır.


- Pdf bilet uygulaması vardır. Telefonunuza pdf biletinizi indirin veya pdf biletinizi yazdırmayı unutmayınız.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri festival alanına kabul etmeme hakkına sahiptir.

- Festival alanına kesici ve delici eşyalar alınmayacaktır.

- Organizasyon şirketinin, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Etkinlik numarasız düzen ile gerçekleşecektir.

- 16 Yaşından küçük ziyaretçiler ebeveynleri olmadan alana giremeyecektir.

- Çocukların güvenliği için 1 yetişkin maksimum 3 çocuk ile alana giriş yapabilecektir.

- Biletler sınırlı sayıda satışa sunulacaktır.
- Ziyaretçilere tehlike oluşturacak, gerekli tedbirleri alınmamış olan vahşi-yırtıcı hayvanlar alana alınmayacaktır.

- Ziyaretçiler kendi portatif sandalyelerini alana getirebilecektir.

- Festival alanında ateş ( mangal, semaver vb. ) yakmak yasaktır, izin verilmeyecektir.

- Ziyaretçilerin ve tüm evcil hayvanların huzuru için festival alanında tasmasız, kontrolsüz hayvan gezdirilemeyecektir.