Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Educon; Kariyer Zirveleri organizasyonları ile Samsun’da yeniden karşınızda!  Uluslararası kuruluşların ülke temsilcisi Educon ayrıcalığı ile, “Kişisel İmaj Yönetimi” ve “Etkili Hitabet & Diksiyon Becerileri” sertifikalı eğitim programları 26 Mart’ta seni bekliyor. NEDEN KATILMALIYIM?
 • TRT Spikeri Göktuğ Kırca ile bilgi dolu bir eğitim için!
 • Hayatınızda atacağınız her adımda kullanacağınız İmaj Yönetimi tekniklerini öğrenebilmek için!
 • Etkili Hitabet ve Diksiyon Becerileri eğitimi ile kendinize değer katabilmeniz için!
 • İş görüşmesine bir adım önde olmanızı sağlayacak konularla kariyerinize bir adım önde başlamanız için!
 • EDUCON firmasının 2 Adet İngilizce – Türkçe sertifikalarına sahip olabilmek için
ÖNÜNÜZDE AÇILMASINI İSTEDİĞİNİZ KARİYER PENCERELERİ İÇİN BU KADARCIK BİR ÇABA VE YATIRIMA SİZCE DEĞMEZ Mİ? KATILIM HAKKINDA 
 • Tüm üniversitelerden ve dışarıdan katılım serbesttir.
 • Katılımcıların Etkinlik öncesi rezervasyon sonrası bilet almaları şarttır.Aksi takdirde rezervasyonları geçersiz sayılacaktır.
 • Sertifikalar gün sonu dağıtım töreninde misafirlerimize takdim edilecektir.
  SERTİFİKALAR HAKKINDA 
 • Katılımcılarımız 2 adet (2 Farklı alanda) Sertifika alma hakkı kazanacaklardır.
 • Sertifikalar Uluslararası Kuruluşların Ülke Temsilcisi EDUCON’un resmi kurumsal belgesidir.
 • Sertifikalar üzerindeki bilgiler İngilizce ve Türkçe olarak yer almaktadır.
  KİŞİSEL İMAJ YÖNETİMİ İÇERİĞİ – Doğru İlk İzlenimi Oluşturma Teknikleri – Kişisel İmaj – İş Görüşmelerinde Algı Yönetimi – Çalışma Hayatında Giyim – Doğru ve Etkili Ses Tonu ve Hitap – Tokalaşma Teknikleri – Kartvizit Takdimi – Bizi Bekleyen İş Hayatı – İş Hayatında Alt Üst İlişkileri – Profesyonel Hayata İlk Adım kariyer-samsun-zirve-2016 ETKİLİ HİTABET VE DİKSİYON BECERİLERİ EĞİTİM İÇERİĞİ – Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi – Sesin Etkili Kullanımı – Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Ayrımlar – Türkiye Türkçesi’nin Standart Konuşma (İstanbul Ağzı) Kuralları – Akıcı ve Anlaşılır Konuşmanın Sağlanması – Süre, Tonlama, Ezgi, Vurgu, Ulama, Kavşak, Durak vb. Kurallar – İlk Sunuşlar için Hazırlık – Sunuş Teknikleri – Sunuşun Planlanması – Etki Bırakmak – Sahne Duruşu – Beden Dili – Dinleyici Analizi, Beklentileri, Nitelikleri – Sahne Korkusunu Yenme Alıştırmaları – Sorularla Başetme Teknikleri – Dinleyici Etkileme Metodları – Katılım Sağlanması GEREKLİ BİLGİLER Etkinlik Tarihi: 26 Mart 2016 Cumartesi Etkinlik Yeri: Türkiş Otel ve Konferans Merkezi Etkinlik Saati: 12:00 – 17:30 Etkinlik Ücreti: 40 TL (2 Adet Sertifika Ücrete Dahildir) Rezervasyon ve detaylı bilgi için; 0507 116 0615 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Tüm illerden rezervasyonlarınız için Ankara Merkez ofisimizle iletişime geçebilir ya da web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.