Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman, 15 Ağustos akşamı Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde!

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu sorguda oldukça zeki ve entelektüel bir kadın, pek de zeki olmayan inatçı bir polisin karşısında kendinden emin, göz altı süresinin bitmesini beklerken polis sadece teşkilattan ve çalışma hayatından kurtulmak derdinde. Şafağa birkaç saat kaldı. Her gecenin sabahı olur. Ama bazı geceler vardır. Sabahları sonsuza dek öldüren geceler. Güç dengelerinin tahterevallide gidip geldiği, kimsenin göründüğü gibi olmadığı bu sihirli sorguda “Nasıl kaybedilir?” sorusunu gelin birlikte soralım. Sihirli bir dolapta nasıl adam kaybedilir? Ya gençlik nasıl kaybedilir? Ne zaman kaybederiz ahlakımızı? Ne zaman benliğimizi yitiririz? 

Hem zaten gerçekte kim kimi sorguluyor? İllüzyonist bir kadın bir polis sorgusunda… Işıklar açılır oyun başlar. Sorgulanan aslında sanık değil polistir!

Yazan: Irmak Bahçeci

Yöneten: Serkan Üstüner

Oyuncular: Hüseyin Avni Danyal, Başak Daşman

Yapımcı: Mutlu İgdi 

Yapım: Nova Oyun Yapım 

Uygulayıcı Yapımcı: Elçin Gürler 

Dekor Tasarım: Cihan Aşar

Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter

Müzik Tasarım: Anıl Balkan 

Cast: Mutlu İgdi Tür: Dram, Trajik

Süre: 70 dakika, tek perde

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/1AF92/TURKIYE/tr adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik başladıktan sonra salona giriş yapılamamaktadır.
• 12 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üstü bilete tabidir.
• Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır.
• Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Giriş esnasında barkod / bilet kontrolü yapılacağı için biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.