Etkinlik Hakkında

Bir nesil onun şarkılarıyla büyüdü. Dünya geneli Youtube ‘de dinlenme rekorları kırarak 500 milyondan fazla bebek ve çocuk tarafından dinlenen, 7’den 70’e herkesin sevgilisi olan, Kırmızı Balık ve Arkadaşları 12 Kasım Cumartesi 13.00 – 14.30 ve 15.30 olarak 3 farklı seansla Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi’nde! Kırmızı Balık Live Show, interaktif tiyatral heyecanlı bir konuya sahip, çocuk yapımıdır.

Kırmızı Balık şarkısını dinleyen tüm çocuklar bu tiyatro etkinliğine davetlidir. Görsel şölenlerin ve özel sahne şovlarının yanı sıra çocukların kişisel gelişimine yardımcı ögeler içeren oyun, Psikolog Hamdi Kaval tarafından özenle incelenmiştir.

Balıkçı Kralın ülkesinde herkes çok mutludur. Bu mutluluğun sırrı Kralın ve ailesinin halkına mutluluk ve sevgi dağıtmasıdır. Balıkçı Kralın sevimli kızı Lili, en yakın arkadaşı Şeker ile Baloncuk Makinesiyle tüm ülkeye mutluluk saçarlarken, baloncuk makinesi kaybolur. Balıkçı Kral, denizlerin sevimli kahramanı, eski dostu Kırmızı Balıktan yardım ister. Tüm deniz canlılarının bu maceraya katılmasıyla heyecan dolu dakikalar başlar.

Oyuncular: Balıkçı Kral, Lili, Şeker, Kırmızı Balık, Dedektif Sarı Balık, Deniz Kızı, Ahtapot, Deniz Yıldızı ve Deniz Atı.

Yazan/Yöneten: Mehmet Afyoncu

Müzik: Cem İdiz

Sahne Amiri: Bekir Annıak

Koreografi: Buse Afyoncu

Psikolog: Hamdi Kaval

Pr Ajans: Dijital Vali

Marka ve Organizasyon Mentörü: Volkan Özyurt

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tiyatro/kirmizi-balik-live-show adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.