Etkinlik Hakkında

İzleyici rekorları kıran ‘’Kırmızı Başlıklı Kız” müzikli çocuk tiyatrosu Hun Çocuk Tiyatrosu farkıyla Türkiye turnesi kapsamında 3 Aralık 2022 Cumartesi günü 13.00 – 15.00 ve 19.00 olarak üç farklı seansla seyirciyle buluşuyor! Gişe rekorları kıran bu oyunu kaçırmayın.

Kostümleriyle, dekorlarıyla, oyuncularıyla muhteşem bir oyun sizleri bekliyor. Tüm ailenizle bu muhteşem oyunu izleyebilir ve eğlenebilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız macerasında yer almak ister misin?

HUN Çocuk Tiyatrosu Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Kayıtlı Ankara Tiyatrosudur. Tüm oyunlar Pedogog onaylıdır.

Haydi Çocuklar Tiyatroya!

Yazan: Merve Topkara, Edip Tüfekçi

Yöneten: Edip Tüfekçi

Dekor: KidsCorp Akademi

Kostüm: Ramses Sanat

Yapımcı: Hun Çocuk Tiyatrosu

Afiş Tasarım: Ufuk Ülkü

Oyuncular: Edip Tüfekçi, Salih Köksal, Merve Topkara, Samet Yoğun, Deniz Engin

Ses ve Işık: Yasin Topkara

Organizasyon: Gürsel Cengiz

Lojistik: Uğur Süntür, Gülizar Süntür

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tiyatro/kirmizi-baslikli-kiz-kuklaci-tavsan adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.