Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Henüz 11 yaşında olan çocuk piyanist Yiğit Yüksel, 19 Mayıs Bayramı kapsamında ‘Kurtuluş 1919’ temalı piyano resitaliyle sanat severlerle buluşacak

KONSER TEMASI : KURTULUŞ 1919

Samsun Devlet Opera ve Balesi Atatürk Kültür Merkezi, 17 Mayıs Salı akşamı sıradışı bir konsere sahne olacak. Henüz 11 yaşında olan çocuk piyanist Yiğit Yüksel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sanat severlerle buluşacak ve ‘Kurtuluş 1919’ temalı bir piyano resitali verecek.

İLK KONSERİNİ VERECEK

İlk profesyonel konserine çıkacak olan Yiğit Yüksel, büyük heyecan yaşadığını belirtti. 2 aydan bu yana konser için çalıştığını ifade eden Yiğit Yüksel, ilk konserini 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında vermek istediğini, konserin temasının da bu nedenle ‘Kurtuluş 1919 olduğunu söyledi.

BİLETLER SATIŞA ÇIKTI

Samsun Devlet Opera ve Balesi Atatürk Kültür Merkezi Aydın Gün Salonu’nda gerçekleştirilecek Yiğit Yüksel Piyano Resitali saat 20:00’da başlayacak. FIFTY FIVE EVENT tarafından organize edilen konserin biletleri www.biletinial.com sitesi üzerinden 100,00 TL karşılığı satışa çıkarıldı. 

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/muzik/yigit-yuksel-konseri-ffe adresinden biletinizi temin edebilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.