Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çekmeyi başaran Minyonlar, seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Samsun Canik’de 20 Şubat 2022 Pazar günü 2 farklı seans saatleri ile 14.00 – 18.00’de Samsun Canik Kültür Merkezi’nde ve Bafra’da ise 22 Şubat 2022 Salı günü yine 2 farklı seans saatleri ile 14.00 – 18.00’de Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelenecektir.

Kitap okumanın önemi, düzenli beslenme ve çevreyi temiz tutma gibi sosyal mesajlar içeren ve çocukların eğitimine büyük katkısı olan bu müzikali çok seveceksiniz.

Bu oyundaki yerinizi alarak siz de Minyonlar Müzikali’ni seyredebilir, çocuğunuzla keyif dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Hepimiz biliriz ki çocuklarımıza her şeyden önce sevdiği karakterler yön çizer. Bizde bunun bilincinde olarak didaktik öğelere yer verilmiş. 3 Minyon’un iklim değişikliğinin sebeplerini araştırmaya başlamasıyla başlayan macerada kitap okumanın önemi, düzenli beslenme ve çevreyi temiz tutmayı anlatan bir oyun tasarlanmış.

Oyun 40 dk. olup Maskotlu Müzikal tiyatrodur.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/19I15/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirler etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.
• 24 ay ve üzeri tüm yaş grubu çocuklar bilete tabidir.
• Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.
• Katılacağınız etkinlik boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın pandemiyle mücadele için oluşturduğu COVID-19 hijyen ve sağlık kurallarına uymanızı rica ediyoruz.
• Organizatör etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik alanına yiyecek ve içecek almak yasaktır.