Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

2016 Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 3. Ayak AYGAZ/Veziroff Yarışı 30-31 Temmuz tarihlerinde Vezirköprü Kunduz Ormanlarında gerçekleştirilecek. Yakın zamanlarda otomobil sporlarının ilgi odağı olan Off-Road heyecanı Kunduz’da sporseverlerle buluşacak

web_kunduz_afis-small
KAMOK 3. Ayak AYGAZ Veziroff Yarışı

AYGAZ OTOGAZ ana sponsorluğunda yapılacak olan KAMOK 3.Ayak AYGAZ/Veziroff organizasyonu, 30 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00’da Vezirköprü ilçe merkezinde yer alan Vezirköprü Belediyesi Çamlık Parkı’nda Basın Toplantısı ile start alacaktır. Günün devamında tüm katılımcılarla beraber Kunduz Ormanlarına hareket edilecek olup, geleneksel hale gelen Kunduz Kamp Oyunları etkinlikleri başlayacaktır. 31 Temmuz Pazar günü saat 11.00’dan itibaren seyircileri unutulmaz sahnelerin beklediği seyirci özel etabı start alacak ve yarış 17.40’da yapılacak olan “Kupa Töreni” ile son bulacak.

Vezirköprü Kunduz Ormanları, eşsiz doğasıyla ev sahipliği yapacağı yarışmaya, ülkemizde bu sporun son yıllardaki yükselen değeri olan Vezirköprü Offroad Kulübü organize edecektir. Ülkede bu spora gerek organizasyon gerekse de yarışmacı olarak gönül vermiş önemli isimlerle beraber uzun süredir meşakkatli bir çalışma yürütülmektedir.

Kulüp Başkanı Metin YILMAZ, “Bu süreçte bizlere destek olan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay KILIÇ’a, Samsun Valisi Sayın İbrahim ŞAHİN’e, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Vezirköprü Kaymakamı Mahmut KAŞIKÇI’a, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık EDİS’e, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Güven ÖZYURT’a, Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Yener AKSOY’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 2010 senesinde kurulan kulübümüz son yıllarda yaptığı yarışmalarda Türkiye’ de en iyi organizasyon ödülleri almıştır. Başarılarımıza yön veren ve son üç sezondur ana sponsorumuz AYGAZ OTOGAZ’a ve yardımcı sponsorumuz Vezirağaç/Peliparke’e teşekkür ederiz”

Karadeniz Mahalli Offroad Kupası kapsamında koşullan iki yarışın ardından, Mustafa AKCANCA ve Kadir KÜÇÜKAYDIN ikilisi genel klasman birincisi konumundadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden bu eşsiz doğa güzellikleri içinde yarışmaya katılacak sporculara başarılar dileriz.

 Yarışma Startı : 31 Temmuz 2016 Pazar Saat: 11.00Yer : Kunduz Ormanları Vezirköprü/SAMSUN