Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Hakan Yılmaz’ın yönettiği Ölü’n Bizi Ayırana Dek, tiyatro oyunu seyircisiyle buluşuyor.

Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu “Bir Kadın Bir Erkek” dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.

Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez tiyatro sahnesinde bir araya geliyor.

İki perdelik kara komedi oyunun konsepti ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait. Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil Kim?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

Konsept: PuCCa

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan, Ebru Cündübeyoğlu

Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan

Yöneten: Hakan Yılmaz

Yapımcı: Cengiz Şahin

Işık Tasarım: Umut Külen

Genel Koordinatör: Hanefi Bulut

Afiş Tasarım: Gülden Aydın

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/olun-bizi-ayirana-dek-samsun-sanat-merkezi-biletleri/5240321

Etkinlik Kuralları

6 Yaş ve üzeri bilete tabidir. 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır.
• Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacak, geç gelen seyirciler için iptal/iade ve değişiklik yapılmayacaktır.
• Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
• Organizasyon firması, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
• Satın aldığınız bilet etkinliğe tek giriş hakkı verir, etkinlik alanından çıkış yapıldıktan sonra tekrar giriş yapılamaz.
• Etkinlik düzenini bozacak ve diğer seyircileri rahatsız edecek davranışta bulunanlar etkinlik alanı dışına çıkartılır ve bilet iadesi yapılmaz.
• Etkinlik alanı içine video, fotoğraf makinesi vb. dijital kayıt aletleri alınmayacaktır.
• Gösteri esnasında kayıt yapılması ve canlı yayın yapılması yasaktır.