Etkinlik Hakkında

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ)  “Sloganını sen belirle” teması çerçevesinde yeni sloganını yarışmayla arıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ni ulusal ve uluslararası alanda temsil edecek niteliklere sahip özgün bir slogan fikri olduğunu düşünen ve açıklanan şartları taşıyan herkes “www.omu.edu.tr” web adresinde yer alan formu doldurarak yarışmaya katılabilecek. “Sloganını sen belirle” teması çerçevesinde düzenlenen yarışmaya başvurular 9 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek.

Öğrenci, akademik ve idari personel ile tüm paydaşların Ondokuz Mayıs Üniversitesi hakkındaki bilgilerini artırmak, bu yönde motive etmek ve onları araştırma yapmaya yöneltmeyi amaçlayan yarışmaya katılan sloganları jüri temaya uygunluk, yaratıcılık ve özgünlük, teknik kullanım ve sanatsal değer ölçütlerine göre değerlendirecek.

Yarışma jürisi sunulan sloganları 12-31 Aralık tarihleri arasında inceleyerek kazananı belirleyecek.

Yarışma hakkında

Amaç: Öğrenci, akademik ve idari personel ile tüm paydaşların Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) hakkındaki bilgilerini artırmak, bu yönde motive etmek ve onları araştırma yapmaya yöneltmektir.
Kapsam: Bu slogan yarışması ile tüm paydaşların, OMÜ hakkında bilgilerini ve farkındalıklarını artırıp Üniversiteyi daha iyi tanımaları beklenmektedir.
İçerik: “Sloganını sen belirle” teması çerçevesinde sloganlarını hazırlayacaklardır.
Hedef kitle: Tüm OMÜ öğrenci, akademisyen, idari personel ve paydaşlar.

Başvuru zamanı: 20 KASIM – 9 ARALIK
Başvuru yerleri: ‘slogan.omu.edu.tr’ ve ‘slogan@omu.edu.tr’
Başvuru değerlendirme: 12 ARALIK – 20 ARALIK