Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

DAN Tiyatro’nun 2022’de kurulan ve seyircileriyle buluşturduğu yaratıcı enerjisiyle dolu oyunu “On Yıl Sonra”, ikinci sezonunda da izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekranların ve sahnelerin sevilen isimleri Rüştü Onur Atilla, Özgün Bayraktar ve Doğan Akdoğan’ın başrollerini üstlendiği bu romantik komedi, başarılı yönetmen Mert Öner’in yönetmenliğinde hayat buluyor.

Oyun, zamanın hızla akıp geçtiği bir dünyada geçiyor. Seyircisini geçmiş ve gelecek arasında kahkahalı bir zaman yolculuğuna çıkarırken, duygusal molalar da vermeyi ihmal etmiyor. On yıl öncesine dönüş yapabilme şansınız olsaydı, neyi değiştirirdiniz? Peki ya on yıl sonrası için hayaliniz nedir? “On Yıl Sonra”, bu sorular etrafında örülmüş, geçmişin, şimdinin ve geleceğin iç içe geçtiği bir kovalamaca sunuyor.

Bir akşam yemeği, bir çift ve eski bir dost… 10 yıl sonra gerçekleşecek olan bu ilk buluşma, rollerin sürekli yer değiştirdiği, geçmiş, şimdi ve gelecek arasında gezinen bir hikâyeyi konu alıyor. Tatlıya kadar gitmeye çalışılan bir aşk masalı, ilişkilerin, dostlukların, egoların ve mutluluğun peşinde bir komediyle bezenmiş durumda.

Oyun Ekibi

Yazan: David Foenkinos

Çeviren: Burak Üzen

Yöneten: Mert Öner

Oyuncular: Rüştü Onur Atilla, Doğan Akdoğan, Özgün Bayraktar

Yapım: Fatih Aydın

Oyun, 26 Ocak 2024 tarihinde SBB Sanat Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. “On Yıl Sonra” adlı bu garip, şaşırtıcı ve cazibeli akşam yemeği masasına bir sandalye çekip, kendi hikayenizin izini sürmeye hazır mısınız? Bu eşsiz tiyatro deneyimini kaçırmayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/3AF13/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik başladıktan sonra salona giriş yapılamamaktadır.
• 12 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üstü bilete tabidir.
• Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır.
• Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Giriş esnasında barkod / bilet kontrolü yapılacağı için biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.