Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun Piazza 1 Yaşında! “Tam 365 Günü dolu dolu rengarenk ettik”[pull_quote_center]Geçen Yıl Samsunluların hizmetine Giren Karadeniz, en büyük alışveriş Merkezi Samsun Alışveriş Yaşam Merkezi Piazza AVYM kuruluşunun 1. yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen’in katılımıyla gerçekleşecek olan etkinliğe tüm Samsun halkını davetli[/pull_quote_center]

6 Nisan Pazar günü saat 15.30’da Piazza AVYM Buz Pisti’nde Gökhan Özen imza günü

 piazza-samsun-gokhan-ozen

Kutlamalar, dünyaca ünlü buz patencileri Alper Uçar ve Alisa Agafonova’nın gösterisiyle devem edecek. Ünlü çift, 15.00, 15.30 ve 16.00’da nefes kesecek gösterileriyle unutulmaz anlar yaşatacak. Milli sporcular Muhteşem Yüzyıl müziği eşliğindeki lirik dans, Soçi Olimpiyatları’nda gerçekleştirdikleri jazz dans ve ilk kez Piazza’da gerçekleştirecekleri pop dans ile buz pistinde görsel bir Şölen sunacaklar.

Kutlamaların ikinci günü olan 6 Nisan Pazar Günü ise saat 15.30’da ünlü sanatçı Gökhan Özen, sevenleriyle buluşacak. Yorumculuğu ve müzisyen kimliği ile pop müziğin dev isimlerinden olan Gökhan Özen, buz pistinde oluşturulacak platformda bir mini konser verdikten sonra hayranları için albümlerini imzalayacak.