Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun Piazza AVM Çocuk Atölyesi Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Dünyayı Geziyoruz” atölyesi, minikleri yeniden Meksika’ya götürecek 

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 25-26 Haziran’da 16.00-17.00 ve 17.30-18.30 saatleri arasında gerçekleşecek olan Dünyayı Geziyoruz atölyelerinde Samsunlu çocuklar Meksika’nın renkli dünyasını tanıma fırsatı elde edecek.

6-12 yaş arası tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, minikler rehberleri Cem Amca ve onun eğlenceli kuklası BabaDodo eşliğinde ülkelerin önemli ve tarihi yerleri hakkında bilgiler edinecek. O ülkenin çocuk oyunlarını oynayıp, şarkılarını söyleyecek ve danslarını sergileyecek olan çocuklar, atölye sonunda Piazza Çocuk Kulübü pasaportunun da sahibi olacak. Daha önce atölyeye katılmış ve farklı ülkeleri tanımış olan çocuklar, Piazza Çocuk Kulübü pasaportlarına yeni seyahat noktalarını işletecekler.

 
Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.