Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Piiz grubu, 30 Ocak Cumartesi akşamı Hayal Kahvesi Samsun’da hayranlarıyla buluşuyor…. 30 Ocak Cumartesi günü, Karadeniz ve Samsun’da bir ilki gerçekleştirmek adına, Toplum Gönüllüleri Vakfı, İğne Deliği Gençlik Merkezi ve Atakum Genç Bank Proje Ekibi ortaklığıyla, sokak hayvanları için ”Sosyal Sorumluluk” projesi ile konser ücretsiz olup kedi ya da köpek paket mamaları ile konsere girişinizi gerçekleştirecek.Toplum Gönüllüleri Vakfı, İğne Deliği Gençlik Merkezi ve Atakum Genç Bank Proje Ekibi’nin ortak açıklamasında; “Girişler sadece mama karşılığı ister bir kilo ister 15 kilo üst limit olmamakla birlikte eğlence dolu olması planlanan bu organizasyonda hem eğlenirken hemde sokak hayvanlarına yardım etmiş olacaksınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” dediler. 
[quote font=”georgia”]P!iZ 2003 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Bu zaman diliminde albümü olmamasına rağmen Türkiye’nin bir çok ilinde sayısız konser vermiştir. 2005 yılından bu yana Eskişehir’de 222 Park Live sahnesinde her pazarı bir rutin haline getirmiş ve bu sahnede ülke çapında tanınmış isimlerle düetleri olmuştur.
Albüm kayıtlarını tamamlamış olan grup; kayıtlarını ‘ANKARA MK 2 STÜDYOSU’nda gerçekleştirmiştir. Prodüktörlüğü ERKAN TATOОLU’na, Mastering’i WILLIAM PUTNEY’e aittir.[/quote]