Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

“Red Bull” Winning5 etkinliği ile Samsun’da ve başvurular başladı! 5’er kişilik takımları toparlayın, formumuzu doldurun ve gelin, mahalle maçlarının o nefis heyecanını hep birlikte yaşayalım, yaşatalım! 

Mekan: Samsun Bulvar AVM

Tarih: 27 Nisan Pazar

Saat: 11.00 – 17.00

  “TAKIMINI TOPLA, GOL ATTIKÇA KARŞI TAKIMDAKİ OYUNCULARI EKSİLT, YETENEĞİNİ VE AKLINI KULLANARAK TAKIMINI ŞAMPİYON YAP”  

Sahaların sokak aralarına, okul bahçelerine taşındığı; tuğladan, ceketten kalelerin kurulduğu o günleri özleyenlere müjde: Mahalle maçlarının coşkusu, Red Bull Winning5 ile geri dönüyor!

Futbol sevdası, insanın içine daha çocukluk zamanlarında yerleşir. Bir top, beşer kişilik iki takım ve kale niyetine yere konulabilecek birkaç parça eşya ile çocukken mahallede yapılan maçların coşkusu, Dünya Kupası maçlarını bile gölgede bırakır!

Futbolun doğası gereği top peşinde koşturan herkesin aklında ‘gol‘ vardır. Bu yüzden mahalle maçlarında bile üzerinizde bir kazanma baskısı olur. Red Bull Winning5 ile bu tatlı ‘mahalle baskısı‘ geri dönüyor.

Red Bull Winning5, “gol atan kaleye“ ile büyümüş olan çocukları, “gol yiyen dışarı“ ile tanıştırıyor! Red Bull Winning5’da gol olduğunda sadece tabela değil, saha içi de değişiyor! Golü atan, karşı takımın bir oyuncusunu oyun dışına çıkarma hakkına sahip! Gol atan takım bu büyük avantajın keyfini sürerken eksik kalan takım ise baskı altında maça devam ediyor. Maç, takımlardan birinin sahada oyuncusu kalmadığında ya da 10 dakikalık maç süresi dolduğunda sona eriyor.