Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Heyecanlı bekleyiş başlıyor! Renkli Fest 19 Nisan Pazar Günü 12.00’dan itibaren Doğupark Amfi Tiyatro’da Hindistan’da başlayıp tüm dünyaya yayılan “Renkli Toz Savaşları” Samsun’da!Dünya’da pek çok ülkede düzenlenen Color Fest (Boya Festivali) adıyla bilinen Renkli Toz Festivali, rengarenk eğlence arayan insanları bir arada buluşturuyor. 7’den 70’e her yaştan insanın DJ’ler eşliğinde keyifle vakit geçirip eğlenebileceği gençlik festivalimizde, arkadaşlarınız, aileniz ve bizimle bu sıradışı deneyimi yaşamaya ne dersiniz?DJ Performansları Etkinlik günü öğlen saatlerinde başlayıp gün boyu sürecek DJ’ler eşliğinde eğlenceye ara vermek yok. DJ’lerimiz bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi coşkuyu en üst seviyelere taşıyacak.Dans Gösterisi Hint filmlerinde hep görürüz. Bir kişi dans etmeye başlar, daha sonra herkes bu dansa eşlik eder. Bu deneyimi Samsun’da binlerce kişiyle beraber yaşayanlar arasında neden sen de olmayasın!Renkli Toz Savaşları DJ’ler eşliğinde eğlencemizin doruğuna ulaşmamız için ihtiyacımız olan yine ellerimizde olacak 🙂Canlı Performans Gün boyu süren eğlencemizi yine müzikle sonlandıracağız. Festivalde akşam konser de olacakRenkli toz nedir? Hindistan’da toprak boyaları kullanılsa da dünya genelinde mısır nişastası ve gıda boyaları ile üretilir. Bizim kullandığımız renkli tozlar da gıda boyaları ve mısır nişastası ile üretilmektedir. Sağlık açısından bir zararı yoktur. Vücuttan suyla ilk yıkama ile beraber büyük oranda çıkar.Festival paketi Bilet alan herkese 1 paket renkli toz ücretsiz olarak verilecek. Renkli tozlarınızı etkinlik günü saat 13.00’a kadar festival alanından alabilirsiniz.Etkinlik Kuralları
  • Etkinlik düzeni ayaktadır.
  • Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.
  • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  • Etkinlik başlangıç saati : 12:00
  • Bilet alan herkese 1 paket renkli toz ücretsiz olarak verilecek. Renkli tozlarınızı etkinlik günü festival alanından alabilirsiniz.
🗓 19 Nisan 2020 – Pazar
⏰ 12:00
📍Doğupark Amfi Tiyatro, Yenimahalle 23.Sokak No:28 Canik / Samsun
🎟 Biletler https://www.biletix.com/ adresinde