Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Üç farklı skeçle sanal dünyayı gerçek, gerçek dünyayı sanal bir tuhaflıkta yaşayan insanların gelgitlerini anlatıyor. Hayatın güncel manzaralarına farklı ve eğlenceli bir pencereden bakmaya çalışan oyunda toplumun sürüklendiği “Anlaşılmayan kalabalık insan gürültüsü” işleniyor.

Oyun Kadrosu 

Abdullah Şahin Tiyatrosu

Yazan: Mustafa Arıkoğlu

Yönetmen: Abdullah Şahin

Dekor: Aydın Sümbül

Ses, Işık: Ferhat Hazar

Oyuncular

Abdullah Şahin, 

Hakverdi Biber, 

Selda Bucak, 

Zuhal Göncü,

Bora Gencer

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tiyatro/sakabare-dusevi

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.