Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun 2. Oto Show Fuarı  02 – 07 Eylül 2016 tarihleri arasında Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor 

Karadeniz Bölgesi ile çevre ülkelerden gelecek ziyaretçi ve katılımcılarıyla ticarete katkı sağlamayı hedefleyen Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Samsun Otoshow Fuarı bu yıl ikincisi düzenleniyor. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarların yer alacağız Fuar 2 Eylül Cuma günü kapılarını açıyor.

Samsun Fuar ve Kongre Merkezi geçtiğimiz yıllarda Oto Show Fuarı ile hizmete girmiş ve ziyaretçi sayısı yüz bin civarında gerçekleşmiştir. Fuara, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Kia, Mercedes, Nissan, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, Volkswagen gibi binek otomobil markalarının yanı sıra Iveco veMercedes gibi ticari araç üreten markalar da katılmıştı. Sektörün renkli ve görkemli fuarlarından biri olan Samsun Oto Show Fuarı’nda, önde gelen otomobil markalarının yanı sıra otomobil aksesuarları markaları da yer alacağı bildirildi.

* Samsun Oto Show Fuarı giriş ücreti; öğrencilere ücretsiz iken yetişkinler için ise 5 TL bilet fiyatı belirlenmiştir. Biletlerinizi giriş alanından temin edebilirsiniz. Not: *Bilet ücreti 2014 yılı fiyatıdır.

FUAR ADISamsun 2. Otoshow FuarıTARİH02 – 07 Eylül 2016ZİYARET SAATLERİ02 – 07 Eylül 2016 – 11.00 – 21.00YER

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mh. Cumhuriyet Sk. No:2 Tekkeköy/ SAMSUN


Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.