Etkinlik Hakkında

Samsun Evleniyoruz Fuarı | Samsun’da TÜYAP (Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.) tarafından düzenlenen ‘Evleniyoruz Fuarı 2019 kapılarını açıyor

Samsun 3. Evleniyoruz Fuarı stant açan işletmelerin satışlarını arttıracak, yeni iş fırsatları, iş ortaklıkları ve yeni pazarlar sağlayacak ve tüm şehir ekonomisine ivme kazandıracaktır. Bir salonda düğün organizasyonuna ilişkin gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, kuaför güzellik salonları, düğün salonları yer alırken diğer salonda ise evini kuracak gençler için mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, emlak, halı, perde, aksesuar gibi tüm ev ihtiyaçları sergilenecektir. Fuar süresince pek çok etkinlik düzenlenecek olup; gelinlik defileleri, trio ve dans gösterileri, gezici orkestra, sihirbaz ve sırık adam gösterileri, interaktif ödüllü yarışmalar, tango performansı, saç tasarım şovları gibi aktivitelerle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatacaktır”

“Samsun EV’leniyoruz Fuarı 2019” kapılarını 3. kez açacak

Samsun EV’leniyoruz 2019 sürprizlerle geliyor

Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan yeni trend gelinliklerin görücüye çıkacağı fuarda ziyaretçiler fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler.

Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikler sergileyecek olup ilk kez düzenlenen Samsun EV’leniyoruz Fuarı, tüm bölgede aranılan, takip edilen bir marka haline gelecektir.

Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda son ürün ve hizmetlerini sergileyecek olup, ilk kez düzenlenecek olan Samsun EV’leniyoruz Fuarı, evlilik planları yapan çiftlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı bir platform olacaktır.