Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Fanta Gençlik Festivali Samsun 2015 konseri 9 Ağustos 2015 Pazar günü Batı Park’ta gerçekleşiyor.
Her yıl büyük bir coşku ile kutlanan Fanta Gençlik Festivali 14. yılında Hadise ve Athena ile gideceği şehirlerde büyük bir coşku yaşatmaya hazırlanıyor…Fanta Gençlik Festivali bu yıl ; İstanbul, Ankara, Samsun, Kayseri, Malatya, Elazığ, Van, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit, Eskişehir‘de sahne alacak. Konserlere doyamayacaksın! Hadise ve Athena en sevdiğin şarkılarıyla bu yıl #FGF2015 sahnesinde! Unutulmaz bir eğlence yaşayacağın coşku dolu bir festivalin seni beklediğini söylemiş miydik?Senin için kıpır kıpır, rengarenk oyunlar! Fanta deyince akla ne gelir? Tabii ki OYUN! Festival alanına kurulu birbirinden eğlenceli tam 11 farklı oyun ile arkadaşlarınla doyasıya eğlenirken, eve elin boş gitmeyebilirsin!En sevdiğim dükkan Fanta Dükkanı! Oyunlarda kazanacağın puanları çılgın Fanta Dükkanı ürünleriyle harca! Puanlarınla aldığın ürünlerle ister arkadaşlarına hava at, istersen kazandığın ürünleri onlara hediye ederek bi’ güzellik yap!

Konser Bileti Nereden Temin Edilir, Nasıl Katılırım?

  • Kutu ve Pet şişe ürünlerinin üzerindeki 2-5 puan değerindeki lacivert kapak ve turuncu halkaları topla.
  • 10 puana tamamladığın kapak veya açma halkalarını 01 Temmuz – 30 Eylül 2015 süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarına veya Festival’in yapılacağı mekanın kapısındaki davetiye dağıtım noktasına götür, davetiyeni kap.
  [callout bt_content=”Etkinlik İptal Edildi” bt_pos=”bottomCenter” bt_style=”undefined” bt_link=”http://www.samsunetkinlik.com/samsun/konser/”][/callout]