Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen “Samsun Mobilya Fuarı” 8-13 Mart 2022 tarihlerinde kapılarını Samsun Fuar alanında ziyaretçilere açıyor.

Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı ve Marangozlar Odası ve Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD) destek ve işbirlikleri ile hazırlanan Fuar ile farklı seçenekte mobilya ve dekorasyon ürününün 2022 model, uygulama ve trendleri yurtiçi ve yurtdışından gelecek sektör profesyonellerinin ve son tüketicinin beğenisine sunulacak, fuar süresince gerçekleşecek iş bağlantıları ile de bölgede faaliyet gösteren mobilya üreticilerinin ihracat hacimlerinin arttırılmasına olanak sağlanacaktır.

Samsun Mobilya Dekorasyon 2022 – 6. Mobilya, İç Mimari, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı; Samsun  Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği’nin sağladıkları destek ve iş birliği ile 8-13 Mart  2022 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’inde gerçekleştirilecektir.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

  • Yepyeni ürün hizmetleri ilk siz görün
  • Sektördeki yeniliklerden, gelişmelerden, avantajlardan haberdar olun
  • Üst düzey katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı atmosferde bulunmak

Ziyaret Saatleri

  • 8-9-10-11-12-13 Mart 2022 / 10.00-20.00
  • 13 Mart 2022 /  10.00-19.00

Giriş sürecinde kolaylık olması açısından https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2993 adresini ziyaret ederek online davetiyenizi oluşturabilirsiniz.