Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Yaşamdan keyif alanların buluşma noktası Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hasretle beklenen yazı çok cazip bir kampanyayla karşılıyor. Piazza ziyaretçilerini 6-10 Haziran tarihleri arasında birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Piazza’dan hafta içi günlerde belirli tutarda alışveriş yapanlar, alışverişlerinde anında sürpriz hediyeler kazanıyor. Kampanya süresince Piazza AVM’deki mağazalardan toplamda 400 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar 40 TL, 300-400 TL arasında alışveriş yapanlar 30 TL, 200-300 TL arasında alışveriş yapanlar 25 TL, 100-200 TL arasında alışveriş yapanlar 20 TL ve 75-100 TL arasında alışveriş yapanlar ise 10 TL hediye çeki kazanacak.

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerinin, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanması için Piazza Club üyesi olması ve aynı gün içinde yaptıkları alışverişleri karşılığında aldıkları fişlerle danışma bankosuna başvurmaları gerekiyor. Henüz Piazza Club üyesi olmayanlar ise bankodan başvuru formu doldurarak üyelik sağlayabiliyor.