Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Samsun 2. Hayal Atölyesi Tiyatro Buluşması, 5 gün sürecek. 6 farklı oyunun sahneleneceği tiyatro buluşması, festival havasında geçecek. 1 Mart Cuma günü saat 17.00’de Lovelet Alışveriş Merkezinde kortej yürüyüşüyle başlayacak.Tiyatro festivali için Samsun’a gelecek tiyatro toplulukları ise şöyle; Trabzon Şehir Tiyatrosu, Gümüşhane Sanat Tiyatrosu, Yeditepe MiM Atölyesi, Balıkesir Sanat Merkezi BSM Oyuncuları, Diyarbakır Şehir Tiyatrosu ve ev sahipliğini üstlenen Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu.Tiyatro takvimi ise şöyle;
1 Mart Cuma
  • 17.00 – Açılış (Kortej)
  • 20.00 – Hayal Atölyesi Tiyatrosu – Yeşilçam
2 Mart Cumartesi
  • 20.00  – Trabzon Şehir tiyatrosu  – 444
3 Mart Pazar
  • 14.00  – Balıkesir Sanat Merkezi BSM Oyuncuları  – Keloğlan Mutluluk Ormanında (Çocuk Oyunu)
  • 20.00  – Yeditepe MİM Atölyesi – Bavul (Pantomim / Fiziksel Tiyatro
4 Mart Pazartesi
  • 20.00 – Gümüşhane Sanat tiyatrosu – Aşkın Anatomisi
5 Mart Salı
  • 20.00 – Diyarbakır Şehir Tiyatroları  – Tamara’nın Çığlıkları
Lovelet Outlet’in ana sponsorluğunda 1-5 Mart tarihleri arasında Lovelet Sahnesi’nde gerçekleşecek olan 1. Hayal Atölyesi Tiyatro Buluşması’nın tüm tiyatro oyun biletleri 15 TL’den satışa çıktı. Biletler biletiva.com internet sitesi üzerinden satın alabilir ya da gösteri günü Lovelet Sahnesi gişesinden temin edebilirsiniz.

Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et!

Dipnot: Whatsapp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olun! Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberiniz olsun.
Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı: Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.