Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Sezona “O sene bu sene” sloganıyla başlayan ancak istediği sonuçları elde edemeyerek kötü bir performans sergileyen Samsunspor’umuz, TFF 1. Lig’in 16. Hafta’sında Giresunspor’u konuk ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu, TFF 1. Lig’in 16. haftasında oynanacak olan karşılaşmaları yönetecek hakemleri açıkladı.TFF Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre Samsunspor ile Akın Çorap Giresunspor arasında oynanacak olan Karadeniz derbisini Edirne Bölgesi Süper Lig Hakemi Özgür Yanaktan yönetecek.Özgür Yankaya’nın yardımcılıklarını Baki Tuncay Akın ve Mustafa Savranlar yapacak. 17 Aralık Pazar günü saat 18.00’da Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmada Bülent Birincioğlu dördüncü hakem olarak görevlendirildi.Samsunspor’un büyük umutlarla transfer ettiği ancak geride kalan 15 haftada sadece 1 gol atabilen Jonathan Ayite Giresunspor maçında forma giyemeyecek.Transferin son günü Samsunspor’a gelen golcü oyuncu kırmızı – beyazlı forma ile bir tanesi kupa olmak üzere 9 maçta forma giydi.

Samsunspor yönetimi, pazar günü saat 18.00’deki Akın Çorap Giresunspor maçının bilet fiyatlarını açıkladı.

Kuzey ve güney kale arkası alt tribünü 10 TL, misafir takım tribünü 10 TL, doğu alt tribünü (maraton) 20 TL, batı alt tribünü (aile tribünü) 30 TL, batı üst tribünü (Vip B) 40 TL, batı üst tribünü (Vip A) 100 TL.”