Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ’’Şehir İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler’’ konulu konferans düzenleniyor…

Tarih ve Kültür Şehri Samsun’da gerçekleştirilecek olan konferansa; Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Eski Mimarlar Odası Başkanı Sacit Acar, OMÜ Felsefe Bölüm üyesi Prof. Dr. Cevdet Kılıç, OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi bölüm başkanı Doç. Dr. Kemal Özkurt konuşmacı olarak katılıyor. Atatürk Kültür Merkezi küçük salonda gerçeklecek olan konferansta örnek kişilerden olan Ord. Prof. Dr. Ahmed Süheyl Ünver (1898-1986), Ord. Prof. Dr. Ali Fuat Başgil. (1893 – 1967), Dr. Yüksek Mühendis ve Mimar Ekrem Hakkı Ayverdi, (1899-1984), Türk Şair, Yazar ve Aktivist Fethi Gemuhluoğlu ile Ünlü Düşünür, İslami İlimler Araştırma Vakfı ile Türk Kültürü Vakfı’nın kurucularından Mahir İz’in hayatına ilişkin bilgiler aktarılacak.

Konferans; 28 Aralık Pazartesi günü saat 14.00’da Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenleniyor.

[divide]

Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.