Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

2015 yılında İstanbul’da kurulan ve adını müzik sahnesine hızla kazıyan Şekersiz grubu, tatlı bir isyanla dolu şarkıları ve kendine özgü tarzıyla dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. İmkânsız bir aşkın hikayesini anlatan, günlük yaşamın içinden ilham alan ve duyguları derinden hissettiren şarkılarıyla tanınan Şekersiz, müzikte yeni bir soluk getiriyor.

Grubun viral haline gelen şarkıları arasında “İmkânsız Bir Aşk Denir”, “En Güzel Yaşımdı”, “Yanımda Gülmedin O Kadar” ve “Birini Bul Sakın Üşüme” gibi unutulmaz eserler bulunuyor. Bu şarkılar, milyonlarca dinleyici tarafından sevilerek paylaşılıyor ve müzik listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Şekersiz, büyüttüğü sadık dinleyici kitlesiyle buluşmak için hazırlanıyor. 1 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.00’de JJ Pub Samsun’da sahne alacak olan grup, enerjik performanslarıyla ve unutulmaz şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Eğer siz de müziğin tatlı isyanına ortak olmak ve unutulmaz bir konser deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmayın!

Bilet almak için buraya tıklayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/39N18/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• 18 Yaş sınırı vardır.
• Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.