Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Bu katılım koşulları https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom adresli Facebook sayfası üzerinden Samsun Etkinlik tarafından yürütülen “Beğen-Paylaş” içindir. Facebook üzerinden Görseli beğenen ve paylaşan takipçilerimiz için, 18/09/2015 17.00’da başlayacak ve 23/09/2015 17.00’da sona erecektir. Sonuçlar yine https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom adresinde açıklanacaktır.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca bir defa katılabilir ve bir defa ödül kazanabilirler.
 • Katılım için hiçbir ticari koşul aranmamaktadır. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanya kapsamında 5 kişiye 30 TL olan “Selçuk Balcı Samsun Konseri” bileti verilecektir.
 • Facebook’ta doğru şekilde beğenen ve paylaşanlar arasında çekiliş ile belirlenecektir.
 • Facebook’ta sayfamızı beğenip yayınlamış olduğumuz kampanya fotoğrafımızı kendi hesabınızda “HERKESE AÇIK” olarak paylaşmanız ve bu paylaşımın kalıcı olması gerekmektedir.
 • Katılımcıların paylaşımlarının gerçek kişiler tarafından yapılıp yapılmadığı Sosyal Medya Ajansı Social Mocial ekibi tarafından kontrol edilecektir.
 • Samsun Etkinlik bu kampanya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kesilmesi vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • 26/09/2015 18.00’a kadar iletişim bilgilerini, açık adresini ve mail adresini Facebook’tan mesaj olarak göndermeyen kullanıcılar hakkını kaybedecektir.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan Samsun Etkinlik sorumlu tutulamaz.
 • https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom kayıtlarında bulunması için kişisel bilgilerini (adı, soyadı, cinsiyeti, telefon numarası, açık adres ve e-mail adresini) eksiksiz vermelidir. Bu bilgilerin, yarışma esnasında güncel, doğru ve tam olması gerekmektedir. Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim ve adres bilgilerini facebook mesaj yolu ile göndermesi zorunludur. Katılımcı bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Samsun Etkinlik sorumlu tutulamaz.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Samsun Etkinlik, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.
 • Bu promosyon hiçbir şekilde Facebook’un sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir. Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Yarışmalara katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.