Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestrası 15 ve 17 Ocak 2022 tarihlerinde saat 20.00’de Hasan Niyazi Tura’nın yönetiminde “Senfonik” konser gerçekleştirecek.Senfonik Konser’in biletleri internet sitesinden ve gişeden alınabilir. Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi her gün saat 10.00 – 18.00 arası, temsil günlerinde ise temsil başlama saatine kadar açıktır.

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/opera-bale/senfonik-konser adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• İllere göre etkinliklerin satışa çıkma tarih ve saatleri; İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun: Internet gişemizde, aylık opera ve bale programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satışa sunulmaktadır.
• Ankara İnternet gişesinde, aylık opera ve bale programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satışa sunulmaktadır. Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak ayına özel olarak tüm etkinlikler gişe ve internette 30 gün öncesinde satışa sunulmuştur.
• Temsiller ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyirciler ilk perdeyi izleyemezler.
• Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlüğü gerektiğinde temsil düzeninde ve programda değişiklik yapabilir.
• ÜYELİK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERİM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.
• ÜYELİK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.
• 7 yaşından küçük izleyicilerin çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica olunur.
• Bakanlık ve bağlı kuruluşlarında çalışan personel ve çocukları ile emekliler ve öğrenciler temsillerde gişeden kimlik ibraz etmek şartıyla indirim uygulanan yerlerden %30 indirim uygulanabilir.
• Gaziler, şehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yaşını doldurmuş, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında 2022 sayılı Kanun" kapsamındaki kişiler gişeden yer numarası almak kaydı ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler.