Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

İmza ve Söyleşi günleriyle ziyaretçilerine keyfili anlar yaşatan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sosyal medyada “Oyuncu Anne” ismiyle tanınan Şermin ÇARKACI’yı son kitabı Dedemin Bakkalı’nın imza günü ve sergisi için 4-5 Şubat tarihlerinde misafir ediyor

‘’Oyuncu Anne’’ ismiyle yüz binlerce takipçiye ulaşan, “Oyuncu Anne, Başlarım Anneliğe ve Oyun Takvim”lerinin yazarı Şermin ÇARKACI, şimdi de ‘’Dedemin Bakkalı’’ isimli yeni kitabıyla okuyucularına merhaba dedi. Şermin Çarkacı önceki kitaplarında çocuk gelişimi üzerine tecrübelerini direk olarak okurları ile paylaşmıştı. Dedemin Bakkalı kitabında ise bu kez yine kendi tecrübelerinden esinlenerek büyüklere çocukların gözünden kendilerini görme imkânı verirken; küçüklere ticaretin, yenilikçi düşünmenin, büyüklerin dünyasının ve insan ilişkilerine dair inceliklerin ipuçlarını veriyor. Epey güldürüyor, biraz hüzünlendiriyor, uzun uzun düşündürüyor. Kitabını imzalatmak ve Şermin Çarkacı’nın keyifli sohbetine katılmak isteyen tüm misafirlerimizi 5 Şubat Pazar günü saat 15.00’da Yeşilyurt AVM Food Court katına bekliyoruz.

ÇOCUKLUĞUMUZUN ANILARINI SÜSLEYEN ‘’DEDEMİN BAKKALI’’ SERGİSİ

80’li, 90’lı yıllarda bakkallarda satılan ürünleri, o dönemin reklamlarının ve kitaba konu olan gerçek objelerin bulunduğu ‘’Dedemin Bakkalı’’ sergisi 4-5 Şubat tarihlerinde Yeşilyurt AVM Food Court katı Miniclub alanında. Anne ve babaların çocuklarıyla birlikte gezebilecekleri sergide, çocuklar anne babalarının zamanındaki bakkal ürünlerini görecekler, yetişkinler de kendi çocukluklarına gidecekler.