Sheraton Grand Samsun’da “İtalyan Makarna Atölyesi” etkinliği

Takvim
28 Ağustos 2019 - 28 Ağustos 2019
Start Time
11:44
End Time
11:44

Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Trendsetter mottosu ile Karadeniz’e yenilikler katan Sheraton Grand Samsun Otel, birbirinden eğlenceli ve renkli atölye etkinlikleri ile konuklarına alternatifler sunuyor. Taze Makarna Atölye Etkinliği 17 Şubat’ta gerçekleşiyorSheraton Grand Samsun Otel Aşçıbaşı Ercan Yılmaz’ın, deneyimleriyle konuklarına birbirinden özel sürprizleri var. 17 Şubat Cumartesi günü Sheraton Grand Samsun Otel’de “Taze Makarna Atölye Etkinliği” düzenlenecek.İlk olarak katılımcılara makarnanın tarihi, ortaya çıkışını, tecrübelerini ve meslek sırlarını anlatacak. Sonrasında ise; İtalyan makarnaların da hamurun yapımından, hamurun açılmasına ve pişirme tekniklerinin üzerinde durulacak. İtalyan makarnalarına uyumlu soslar hazırlanacak ve etkinlik sonrasında güzel bir gastronomi sohbeti ile tadım yapılacak.Kontenjanla sınırlı olacak etkinlikte katılımcılara özel hediyeler ve güne özel hoş bir anı bırakılacak. Etkinlik 2 saat sürecek olup, ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0362 312 00 00 ve 0362 312 00 67 telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.
Dipnot: Whatsapp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olun! Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberiniz olsun.
etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! Burada etkinlik var! www.samsunetkinlik.com
Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.