Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

sıla samsun’a geliyor Sıla Samsun Konseri Beşinci stüdyo albümü Yeni Ay’la listelerin zirvesinden inmeyen Sıla, kapsamında BKM organizasyonuyla 15 Kasım’da saat 21.00’da Samsun Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu’nda sevenleriyle buluşuyor.Yeni Ay’ın şimdiden hepsi birer hit olan şarkılarını Sıla’dan canlı canlı dinlemek için biletinizi tükenmeden alın!Sıla konser bileti
[quote_left]Bilet Fiyatları[/quote_left]
Sahne Önü 1. Kategori – 87.50 TL
Sahne Önü 2. Kategori – 77.00 TL
1. Kategori – 77.00 TL
2. Kategori – 66.00 TL
3. Kategori – 56.00 TL
4. Kategori – 45.00 TL
Sıla Kimdir?
Sıla 17 Haziran 1980 tarihinde Denizli’de dünyaya geldi. İlkokulu Denizli’de okuyan Sıla lise öğrenimi için İzmir’e ananesinin yanına yerleşti. Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Lise ikinci ve üçüncü sınıflarda özel şan derslerine başladı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi uzerine çalıştı.1998 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’ne başladı. Burada 1 yıl okuduktan sonra  İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’ne geçiş yaptı. Bu dönemde, Afyon Caz Festivali’nde Neşet Ruacan, Nedim Ruacan ve Nezih Yeşilnil’den oluşan caz orkestrasında solist olarak görev aldı. Üniversite eğitimine devam ederken Efe Bahadır’la tanıştı. sıla samsun konseri sıla samsun’a geliyor Kısa bir sürenin ardından Kenan Doğulu ile tanışarak onun yedi sene vokalistliğini yaptı. Ayrıca Sıla’nın yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu , Emel Müftüoğlu gibi birçok ünlü sanatçının albümlerinde yer aldı.

İLK ALBÜMÜNE KENDİ ADINI VERDİ

2007 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü Ozan Doğulu, albümün prodüktörlüğünde piyasaya sürdü. Albümde bir tanesi sıla samsun’a geliyor Gözde Kansu’yla, bir tanesi de Sezen Aksu’yla ortak olmakla birlikte tüm şarkı sözleri Sıla’ya aittir. Çıkış parçası “…Dan Sonra” ile Türkiye’de kısa zamanda 1 numaraya ulaşmış ve 12 hafta 1 numarada kalmıştır. Avrupa Radyo Listeleri’ne ise 88 numaradan giriş yaparak 12 hafta ilk 100 de kalabilmeyi başarmıştı. 2008 yazında  bu şarkıyı ünlü Yunan şarkıcı Tamta Yunanca sözlerle tekrar yorumlamış ve tekli olarak piyasaya sürmüştür. 2008 yılında  sıla samsun konseri 2. teklisi olan “Kenar Süsü”ne klip çekmiştir.İlk albümünden yalnızca iki video klip yayınlayan şarkıcı, bu albümden sonra Ciclon grubu ile beraber olarak kaydettikleri “Shaker” albümünden “Yaz Geliyor Heyoo” isimli parçayı yeni teklisi olarak belirlemiş sıla samsun’a geliyor ve bu şarkıya 2008’in yaz aylarında bir video klip hazırlamıştır. Şarkı Türkiye Listesi’nde 34 numaraya yükselmiştir.2009 yılında “İmza”adlı ikinci albümünü piyasaya sürdü. Bu albümün ilk teklisi olarak “Sevişmeden Uyumayalım”ı seçti ve bu şarkı 3 hafta boyunca 1 numara olmayı başardı. İkinci tekli olarak “İnşallah”ı seçen Sıla, bu şarkısıyla da Türk listelerinde 2 numaraya kadar yükselmeyi başarmıştır. “Yara Bende” isimli üçüncü teklisine Kemal Doğulu yönetmenliğinde bir video hazırlayan sanatçı, bu şarkısıyla da 4 numaraya yükselmiştir. Albümün dördüncü video klibi ise, konser görüntülerinden oluşan videosuyla “Bana Biraz Renk Ver” olmuştur ve 2010’un Mart ayında gösterime girmiş ve bu şarkı, bir önceki şarkıdan daha başarılı olmuş ve Türkiye Listesi’nde 3 numaraya yükselmiştir.2012 yılında ard arda  “Joker” ve “Vaveyla” adlı iki albüm çıkaran Sıla Gençoğlu’nun çeşitli dallarda  yirmi üç tane ödülü vardır.  Yeni Ay, Sıla’nın 18 Şubat 2014’de Sony Müzik’ten yayınlanan beşinci stüdyo albümüdür.
Sıla samsun konseri ne zaman ? Sıla Samsun konseri 15 Kasım 2014 günüdür.
Sıla Samsun konseri nerede ? Samsun Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu