Etkinlik Hakkında

Ali Poyrazoğlu’nun seyirciyle buluşturduğu “Şıngır Şıngır Beyoğlu” adlı doğaçlama oyunu, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Ali Poyrazoğlu’nun yönetiminde ve performansıyla sahnelenen bu oyun, dram, trajedi ve yaşanmışlıkları aynı sahnede buluşturarak, seyircilere etkileyici bir sohbet havası sunuyor. Sahnedeki muhteşem akış, izleyicileri hem ağlatıyor hem de güldürüyor, böylece unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Ali Poyrazoğlu’nun oyunla ilgili yaptığı açıklamalar ise gösterinin derinliğini ve etkisini daha da artırıyor. Sahnedeki tozun kar gibi her şeyi örtmesi ve izlerin zihindeki uzantısının kalıcı olması metaforu, seyircileri derin düşüncelere sürüklüyor. Sahnedeki izlerin seyirciler için olduğu vurgusu, onların düş gücü denizlerinde yeni limanlar açacağını işaret ediyor.

“Şıngır Şıngır Beyoğlu”, 1 Mayıs 2024 tarihinde saat 20:00’de Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde izleyicilerle buluşacak. Bu muhteşem gösteriyi kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırtın ve unutulmaz bir tiyatro deneyimi yaşayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/3SQ03/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.
• 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.
• Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.