Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Fransa’ da ve daha birçok ülkede büyük beğeni toplayan Cesar Ödüllü Alexandre De La Patelliere & Matthieu Delaporte’nin yazdığı “Le Prenom”; Hilal Arslangiray Kazanbal’ın samimi uyarlamasıyla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.

Adından farklı, cesur ve iddialı yapımlarla söz ettiren Gate Production tarafından sahneye konulan “Sır”; Ulusal ve uluslararası ödüllere sahip Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Anıl Çelik, Tolga Güleç ve Şeyma Gökçe Cengiz’i sahnede bir araya getirdi.

Ahmet Kazanbal’ın hayatın olağan temposunda yönettiği tek perdelik oyun; dram ile durum komedisini iç içe işliyor.

Müzikseverlerin yakından tanıdığı Pinhani’nin benzersiz şarkıları da oyuna bambaşka bir hava katıyor.

Sır içimizden. Samimi, gerçekçi, esprili ve sürükleyici bir hikâye…

Hayatları yöneten sırlar, önyargılar, egoizm, faşizm, sol – sağ çekişmesi, pragmatizm, gerçekten sevme – sevdiğini beğenmeme çelişkisi ve bakmakla görmek arasında ki fark gibi insana dair değerler; zamanla kişilerin içlerinde biriktirdikleriyle ortaya çıkarsa ne olur? Özür mü dilenir? Yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı edilir? Tüm bu olgulara; birbirini çok iyi tanıdığını sanan insanlar üzerinden değinen samimi, gerçekçi, esprili ve sürükleyici bir hikâye… Sıradan bir aile yemeğinde gelişen sıra dışı olaylar, zamansız ortaya saçılan itiraflar… Yükselen tansiyonla birlikte yaşanan absürtlükler…

Dram ile durum komedisini harmanlayan; aileye, aşka ve dostluğa dair içimizden keyifli, kara komedi bir tiyatro oyunu…

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/1SGGD/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• 7 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 7 Yaş ve üstü tam bilete tabidir.
• Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
• Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
• Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
• Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
• İade veya değişiklik yapılmayacaktır.