Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu tarafından sahneye koyulan ”Tehlikeli Saplantı” adlı iki perdelik tiyatro oyunu 6 Ocak’ta Lovelet Sahnesi’nde tiyatroseverler ile buluşacak

İki perdeden oluşan trajedi oyununun konusu; Mark ve Sally rutin biçimde sürdürdükleri ve temeli çıkar ilişkisine dayanan evliliklerini sorgulamak zorunda kalırlar. Çifti sorgulamaya iten neden ise dışarıdan gelen, beklenmedik bir konuktur. Kendi geçmişiyle birlikte Sally ve Mark’ın da geçmişlerini sorgulamasına neden olan John, geçmişe gömülmek istenen sırların açığa çıkmasına neden olur.6 Ocak Cumartesi günü saat 19.30‘da Lovelet Outlet AVM içerisinde yer alan Lovelet Sahnesi‘nde sergilenecek olan “Tehlikeli Saplantı” adlı oyunun bilet fiyatı 12 TL, biletiva.com ve oyun günü gişeden temin edebilirsiniz.

DİPNOT: Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! Türkiye’de ilk kez uygulanan WhatsApp üzerinden etkinlik bildirimi için; telefon rehberinize 0555 050 5555 no’lu numarayı kaydedin WhatsApp üzerinden “samsunetkinlik” yazıp gönderin; Samsun’da gerçekleşen tüm etkinliklerden ilk siz haberdar olun!