Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

”Tehlikeli Saplantı” adlı iki perdelik tiyatro oyunu 14 Aralık’ta Samsun Lovelet Sahnesi’nde tiyatroseverler ile buluşacak

Aralık ayı boyunca toplam 12 oyun ve 19 gün boyunca oyunlara ev sahipliği yapacak olan Lovelet Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan iki perde trajedi oyununun konusu; Mark ve Sally rutin biçimde sürdürdükleri ve temeli çıkar ilişkisine dayanan evliliklerini sorgulamak zorunda kalırlar. Çifti sorgulamaya iten neden ise dışarıdan gelen, beklenmedik bir konuktur. Kendi geçmişiyle birlikte Sally ve Mark’ın da geçmişlerini sorgulamasına neden olan John, geçmişe gömülmek istenen sırların açığa çıkmasına neden olur.14 Aralık Perşembe günü saat 19.00‘da Lovelet Outlet AVM içerisinde yer alan Lovelet Sahnesi‘nde sergilenen olan “Tehlikeli Saplantı” adlı oyunun bilet fiyatı 12 TL, biletiva.com ve oyun günü gişeden temin edebilirsiniz.

DİPNOT: Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! Türkiye’de ilk kez uygulanan WhatsApp üzerinden etkinlik bildirimi için; telefon rehberinize 0555 050 5555 no’lu numarayı kaydedin WhatsApp üzerinden “samsunetkinlik” yazıp gönderin; Samsun’da gerçekleşen tüm etkinliklerden ilk siz haberdar olun!

Tehlikeli Saplantı: NJ. Crisp yazılan ve Dürrin Tunç çevrilen Tehlikeli Saplantı, Eser Akal tarafından yönetilen trajedi türünde 2 perdelik bir oyun. Oyunda Mark ve Sally’nin rutin ve çıkar içerisindeki ilişkisine dayanan evliliklerini sorgulamaktadır.