Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Türkiye’nin çeşitli illerinde sahne alan “Tek Kişilik Şehir”adlı tiyatro oyunu Samsunlu tiyatroseverlerle buluşacak

 Behiç Ak tarafından yazılan ve yönetmenliğini Doğu Yaşar Akal’ın üstlendiği “Tek Kişilik Şehir” adlı tiyatro 2 perde ve 1 saat 40 dakikalık oyun Samsunlu seyirciyle buluşacak. İki gün boyunca sahne alacak oyun 13-14 Aralık günleri sahnelenecek. 
Eski metruk bir gökdeleninin en üst katında oldukça ilginç bir hizmet veren bir restoran. Bu restoran bu şehir gibi tek kişilik. Önce yemeğinizi yiyor, sonra bir üst kata çıkıp intihar ediyorsunuz. Bu hizmeti alırken size bir GARSON yardımcı oluyor. Burası şehrimizin yükselen yeni iş alanı ‘intihar sektörünün’ göz bebeği. Bu restoranda her şey sizin konforunuz için düşünülmüş, Dışarıda hava sıcakken siz serinde bekliyor, yıllanmış şarabınızı yudumlarken şehrin en güzel manzarasında intihar edenleri görüp, son çığlıklarını duyabiliyorsunuz. Bugün özel bir konuğumuz var; ADAM kendisi yıllardır internet üzerinden yazıştığı KADIN’la restoranımızda buluşacak. Uzun zamandır başka biriyle buluşmak için restoranımıza biri gelmediği için çok mutluyuz. Bakalım yeni bir çiftimiz mi olacak, iki yeni müşterimiz mi? 
13 Aralık Salı ve 14 Aralık Çarşamba günü saat 20.00‘da Samsun Atatürk Kültür Merkezi‘nde sahneleniyor. Bilet fiyatları 4 TL – 5 TL arasında değişmektedir. Biletler biletiva.com internet üzerinden ve Samsun AKM gişesinde temin edebilirsiniz.