Etkinlik Hakkında

Sanatçı Uğur Işılak, Canik’te Ramazan Günleri etkinlikleri kapsamında Canik Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda konser verecek

  Canik Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında 30 Haziran Perşembe günü saat 21.00‘da Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda Uğur Işılak sahne alacak.   Belediye Başkanı Osman Genç, bu yıl da ramazan ayının manevi hazzını Samsunlu hemşehrileriyle yaşayacaklarını söyledi.   Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı Ramazan ayı, birlik-beraberlik, mağfiret, bolluk ve bereket ayıdır. Ramazan ayı dostluğun, kardeşliğin üst seviyede yaşandığı aydır. Bizler, Ramazan ayını Canik’te en güzel şekilde yaşatmaya çalışıyoruz. Her akşam Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nın dolması, birlik ve beraberlik içerisinde iftarların açılıyor olması bizleri mutlu ediyor” dedi.
Kaynak: www.samsunetkinlik.com Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.