Etkinlik Hakkında

Yaramazlar Sirki Kampta” adlı eğlenceli oyun, 2-8 yaş arası katılımcılar için özel olarak hazırlanmıştır. Yaklaşık 50 dakika süren bu gösteri, izleyicilere Yaramazlar Sirki’nin heyecan dolu macerasını sunuyor.

İzlenme rekorları kıran Yaramazlar Sirki, yeni bir hikayeyle geri dönüyor. Büyük bir festival için gün sayan sirkin tüm çalışanları aynı anda hasta olur ve gösteriye çıkamayacak durumdadır. Sirkin sahibi ne yapacağını bilemez hale gelirken, içeriye giren uzun boylu bir adam, yani sirkteki adıyla “tahtabacak”, iş görüşmesi için içeri girer ve her şey değişir.

Tahtabacak İso, kendi ekibiyle birlikte festivalde gösterilerini sunmak için sirkin sahibinden izin ister. Ancak ekip, tahtabaktan ateşbaza, taklacıdan balerine kadar herkesin biraz yaramaz olduğu bir grup. Bakalım yaramazlar, festival için hazırladıkları gösterilerle sirkin sahibini etkilemeyi başarabilecekler mi?

25 Nisan Perşembe günü saat 18.00’de SBB Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu eğlenceli gösteriyi kaçırmayın! Yaramazlar Sirki’nin komik macerasını izlemek için ailece bu muhteşem etkinliğe katılın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tr-tr/tiyatro/yaramazlar-sirki-kyb