Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesine katılan ziyaretçilerimiz Mart ayında da marifetlerini göstermeye devam ediyor. Katılımcılarımızın yoğun ilgisi ile devam eden 

 Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesinde, çeşitli el sanatları faaliyetleri ile Mart ayında da ziyaretçilerimizin hayal güçlerini pekiştirmeye devam ediyor. 2017 yılı boyunca faaliyet gösterecek olan Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi, Perşembe – Cuma günleri 14.00 – 18.00 saatleri arasında her yaştan ziyaretçiye keyifli saatler yaşatıyor. 

Hobi Atölyesi’nde Mart ayı boyunca; Karma Ahşap Boyama etkinliği faaliyette kalacak. Katılımcıların hayal güçlerini ve el marifetlerini ortaya koyduğu Hobi Atölyesinde, işlenmemiş ahşap objeler boyanarak eskitme, çatlatma, dekupaj, kolay transfer gibi tekniklerle yeniden hayat kazanacak. Eğlenceli vakitler geçirebilecekleri Hobi Atölyesinde katılımcılarımız bir yandan arkadaşlıklarını, dostluklarını tazelerlerken bir yandan da ahşaba hayat veriyorlar!

Hobi Atölyesi’ne katılım ücretsiz olup, tüm etkinliklerde kullanılan malzemeler Yeşilyurt AVM tarafından temin ediliyor.

Her Perşembe – Cuma fast food katında bulunan Hobi Atölyesi’nde, Mart ayında Ahşap Boyama etkinliği gerçekleştirilecek, önümüzdeki aylarda ise yine birbirinden keyifli etkinliklerle devam edecek.